Od 2014 roku Nasza firma prowadzi nabór uczniów na praktyczne nauki zawodu. Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach dla pracodawców liczy się nie tylko wiedza teoretyczna, ale również doświadczenie i kreatywność. „Tech-Instal” chcąc umożliwić młodym ludziom z Żor i okolic zdobycie niezbędnych umiejętności, oferuje staże w prężnie rozwijającej się firmie.

Nauka zawodu odbywa się na poszczególnych etapach prac, w różnych warunkach, przy użyciu profesjonalnych narzędzi, wykorzystując najnowsze technologie. Dzięki czemu pozwala to poznać realia wykonywania prac instalacyjnych jak i stwarza możliwość głębszego poznania zawodu. Praktyki odbywają się pod okiem doświadczonych pracowników, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Ponadto staż jest ogromną szansą dla uczniów, gdyż wykazując się zaangażowaniem, solidnością i pracowitością mogą stać się pracownikami Naszej firmy. Po zakończonej edukacji zarówno teoretycznej jak i praktycznej, decydując się na kontynuowanie zawodu jako monter sieci, instalacji grzewczych i urządzeń sanitarnych, stażyści nie będą rozczarowani realiami, w jakich przyjdzie im pracować oraz zakresem powierzonych im zadań.

Reasumując czekamy na każdego młodego człowieka, chcącego się rozwijać !!!