Firma”Tech-Instal” jest na rynku od 2008 roku. Od ponad 10 lat zajmujemy się kompleksowymi realizacjami instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych oraz odnawialnych źródeł energii - począwszy od projektowania i wykonania, aż po modernizację i serwis. 

Naszymi atutami jest indywidualne podejście do każdego klienta, doświadczeni pracownicy, wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczonych usług wykonawczych, fachowy nadzór na każdym etapie prac oraz rzetelność i punktualność w wywiązywaniu się z wszelkich zobowiązań.

Od pierwszych miesięcy działalności staramy się zdobyć jak największą liczbę zadowolonych klientów, co przekłada się na uzyskanie miana godnej zaufania i polecenia firmy. 

Realizując powierzone zadania wdrażamy nowoczesne rozwiązania mające wpływ na poprawę środowiska, jakość wykonywanych usług, niskie koszty eksploatacji oraz czas realizacji. W ten sposób dążymy do tego, aby stać się najbardziej konkurencyjną firmą w okolicy. 

Ponadto od 2016 jesteśmy partnerem handlowo-serwisowym marki Buderus. Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaoferować dodatkowo profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru wszystkich produktów marki Buderus.